Merkez Mah. Abide-i Hürriyet Cad. No:211/73 Kat:4 Blackout Avm 34381 Şişli/İstanbul

KURUMSAL

Biz Kimiz?


TAC (Turkish American Council) Eğitim Kurumları, Türkiye’nin farklı bölgelerindeki kurs merkezlerinde çocuk, genç ve yetişkin gruplarına öncelikle İngilizce olmak üzere yabancı dil eğitimi vermektedir. Yabancı dil eğitiminin bu kadar önemli olduğu günümüzde dinamik yapısıyla sektöre yön veren kurumumuzun öncelikli prensipleri sürekli inovasyon ve sınırsız hizmettir.
Uluslararası standartlarda yabancı dil eğitimi veren kurumumuzda uygulanan müfredat Avrupa Konseyi tarafından 2012.R004 onay kodu ile akredite edilmiştir. Bu akreditasyon vasıtasıyla uygulanan Avrupa Dil Portfolyosu eğitim sistemi sayesinde öğrencilerimizin eğitim sonunda aldıkları sertifika tüm Avrupa Birliği ülkelerinde kabul görmektedir.
Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun ve alanlarında uzmanlaşmış Türk ve Yabancı eğitmenlerden oluşan eğitim kadrosu ve yine Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinde hali hazırda görev yapmakta olan seçkin akademisyenlerden oluşan “Akademik Danışma Kurulu” ile uygulanan yabancı dil eğitim programları en etkin düzeye eriştirilmeye çalışılmaktadır. Ayrıca TAC Eğitim Kurumları olarak kendi bünyemizde de İngilizce öğretmeni yetiştirme programları uygulamaktayız.
Ülkemizde yabancı dil eğitimi hususunda ortaya koyduğu farklı ve etkin eğitim modeliyle TAC Eğitim Kurumları öğrencilerine üst düzey bir öğrenme ortamı sunmaktadır.
Genel Merkez

Temsilcilerimiz